Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

VÝBAVA začínající cukrářky...H

Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4, 5  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cernava
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: pá srpen 21, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

Zdeňule v OBI mají takový klasický na nářadí různých velikostí.
Asi něco takovýho-http://www.obchudek.cz/soehnle/kufr-na-naradi-hammer-22-56-cm-s18711665
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:23 pm    Předmět: Citovat

Milu, prosím tě dívala jsem se na ty barvičky a ty extra gelové jsou extra ve velikosti balení nebo v intenzitě barvy?

jsou i větší...porovnej obsah lahviček..i líp barví

Naposledy upravil Milu dne čt květen 06, 2010 10:48 am, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:35 pm    Předmět: Citovat

To jsem si všimla, že jsou větší, ale nebyla jsem si jistá, jestli i intenzivněji barví.

A červenou kupuješ kde? Té mám velkou spotřebu a ta paní má v nabídce jen černou a zelenou.

červenou má taky...jen momentálně je vyprodaná...do objednávky si ji napiš, do srazu třeba zajistí...a jinak já teď všechno kupuju u ní...malou červenou kupuju RED RED

Naposledy upravil Milu dne čt květen 06, 2010 10:49 am, celkově upraveno 1 krát.
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:43 pm    Předmět: Citovat

Milu, poraď mi, ještě prosím, jaké si mám koupit štětečky, mám jen obyč. dětské a včera jsem s nimi zkoušela psát a nic moc, třepily se.

já mám silikonové...a ještě jsem si koupila ve spešl prodejně pro modeláře nějaké italské...ty jsou taky bezva, nepouští, mají výběr tvarů i velikostí...štětec přijde na 40 - 70 kč

http://www.mpmshop.cz/main.asp?akt=375301
já jsem byla v prodejně, u nás ve městě je

Naposledy upravil Milu dne čt květen 06, 2010 10:50 am, celkově upraveno 1 krát.
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so srpen 22, 2009 9:51 pm    Předmět: Citovat

A ty silikonové, to jsou jaké?

to byla nějaká akce v prodejnách DRÁČIK....Miruš je u nich všechny vykoupila...přiveze na sraz do Jihlavy, třeba na Tebe zbydou

Naposledy upravil Milu dne čt květen 06, 2010 10:51 am, celkově upraveno 1 krát.
A-terka
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 11:28 am    Předmět: Citovat

Děvčata u nás v Mostě v Dráčiku jsem je kupovala před 14 dny,tak pokud nesežene kyti můžu je koupit já, ale až po svatbě,příští týden, teď nestíhám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
cernava
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 1:00 pm    Předmět: Citovat

Chtěla bych si pořídit patchwork-písmena.Poradíte mi jaký?
Ještě jsem se chtěla zeptat,když jsem byla naposledy na trhu,kde byli Malátkovi,tak se mi moc líbyl patchwork košíkový výplet.Pani mě odradila tím,že je to moc náročný s tím pracovat.Máte některá zkušenost?Díky.
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 1:14 pm    Předmět: Citovat

mně se dobře dělá toto
http://www.cukrar-shop.wbs.cz/eshop/originaly/20539.jpg

a výplet chce praxi jako všechno...a není to zase tak náročné, vyžaduje to pečlivost při otiskování a pak při přenášení...na varnu jde otiskovat už na potaženém doru......vyber si jeden vzor a na tom se to naučíš...
Miruš
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 8:32 pm    Předmět: Citovat

Štetečky určite zbydou, donesiem a kto bude mať záujem tak si zoberie
U nás teraz v lídli predávali kufor na kolieskach a mal aj šuplata ,som utekala si hneď kúpiť a potvora ma nepočkal
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

nemáš obrázek, koukla bych se Ti po něm u nás
Miruš
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 8:42 pm    Předmět: Citovat

v on-line letáku už nieje ,ale kuknem doma papierový a oskenujem , aby ste videli, majú podobné aj v hornbachu alebo baumaxe, ale za veľa peňazí ,toto bolo vysoké šuplaté a na kolieskach a rúčkou a ešte pomerne lacné ,si to viem predstaviť na zrazíky,ale aj doma
kyti1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 8:55 pm    Předmět: Citovat

Sonad- pokud štětečky budou ,tak ti vezmu-v úterý dám vědět.
kyti1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 9:00 pm    Předmět: Citovat

Ivanko ty ten kurt máš barvený??? Já myslela, že máš celou potahovku udělanou zelenou.
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne srpen 23, 2009 9:02 pm    Předmět: Citovat

asi to bylo myšlené tak, že hmota je barvená (obarvená)...ne natřené štětcem
kyti1
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 8:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj děvčata,tak mám špatnou zprávu- štětečky měly pouze 1x, takže je vezmu Handulce,až se za ní někdy ted vypravím, aby jsme se poznaly,když mě berou autem do Cítova. Takže se všem omlouvám.
Ale domluvte se teda s A-terkou-ta říkala ,že je ted někdy u nich kupovala.
Handulkaa
forma v troubě

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 4:34 am    Předmět: Citovat

Kytí to jsi zlatíčko a už se chystej a přijeď. Laughing
cernava
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 6:28 am    Předmět: Citovat

Milu prosím mohla bys vzít písmenka do Cítova?Koukla bych a i vyzkoušela.
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 8:33 am    Předmět: Citovat

vezmu
cernava
krém v pytlíku

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 8:59 am    Předmět: Citovat

Milu díky,už se s písmenka budu muset rozhoupat. Rolling Eyes
A-terka
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: st srpen 26, 2009 10:37 am    Předmět: Citovat

Děvčata kdo potřebuje štětečky, tak se přihlašte, pokud budou,ráda vám je koupím a přivezu do Cítova Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: