Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

WHITE ICING.....H

Jdi na stránku
1, 2, 3  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 12:42 pm    Předmět: WHITE ICING.....H Citovat

tak děvčata máme tu něco nového a to je White icing.Je to sněhově bílá potahovací hmota bohužel zatím nevím jaké chuti ale Esko psala na liv. že jí chutná líp než marcoš ze suš.mlíka.
Cena za kilo vychází na 140,.kč Já bych si to ráda objednala na zkoušku jenže je toho sedm kilo v kýblu tak bych se podělila.
A kdybych to objednávala tak pro případné zájemkyně:Ráda bych penízky předem abych to nemusela dotovat ze svého jsem na mateřský a tak velkej domácí rozpočet nemám. Díky za pochopení.

Naposledy upravil světluškaaš dne st září 24, 2008 8:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

Světluško - kde se to objednává?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

Hana-cz s.r.o.
Tovární 9
České Budějovice
Tel.387204215
Je to firma která vyrábí a distribuuje směsi a suroviny pro cukráře a pekaře. Bohužel nemají webové stránky.

Naposledy upravil světluškaaš dne st září 24, 2008 1:36 pm, celkově upraveno 1 krát.
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 1:14 pm    Předmět: Citovat

Takže posílají to službou PPL a když to propočítám i s poštovným tak vyjde kilo na 140,-kč plus ještě poštový kolem 50 které musím zaplatit za odeslání každého balíku. Tak to zvažte .
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 1:29 pm    Předmět: Citovat

Světluško a nevíš jak dlouho to vydrží ??? a jak se to uchovává ???

Lendulaa
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: st září 24, 2008 1:32 pm    Předmět: Citovat

Vydrží to prý asi rok a uchovává se to dobře zabalený v igelitu aby to neoschlo v chladu ale nemusí to být zrovna lednice stačí chledná špajzka nebo jako v mém případě chodba Smile
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 3:09 pm    Předmět: Citovat

Holky na potahování je bezva,na vykrajované kytičky také...jdou z toho i postavičky/můj kuchař/,růžičky jsem ještě nezkoušela,ale myslím že půjdou také....jen trošku déle zasychá ....chuť také fajn....říkají doma i zákazníci.Myslím,že po všech stránkách vyhovuje.Skladuji ho dobře uzavřený v kbelíku ve špajzce/zděné/ Světluško objednávky přijímá ochotná paní a mají spoustu dalších věcí pro cukráře a pekaře,tak ji požádej o ceník - ráda ti ho přidá k objednávce. když tak to společně prostudujeme a já to mám nejblíže do ČB tak by mě tam manža dovezl a já rozešlu pokud by byl zájem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

Zuzinko děkuju za doplnění info,s paní jsem už mluvila a je opravdu moc milá a ochotná a ceník mi pošle s první várkou hmoty. A s tím rozesíláním patom bychom se určitě domluvily když to máš blízko já si to musím nechat poslat PPL za nekřesťansé poštovné které samo musím promítnout do konečné ceny.
Dokonce jsem zjistila,že mají taky mixar balený po dvou kilech a to je bomba konečně budou špičky s tou pravou náplní Smile
hotový dort

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 5:04 pm    Předmět: Citovat

Tak děvčata mám to doma a můžu Vám říct,že jsem docela spokojená je to pěkně tvárné,bílé, sladké trochu to chutná po citronech ale jen malounko a pak je tam cítit trochu škrob takže celkovej dojem je dobrej. Zítra zkusím potahnout dort tak uvidíme.
Jo a taky mi postali ten ceník je toho docela hodně takže kdo budete mít zájem můžu poslat oskenovené kopie mailem. Jsou tam docela zajímavé ceny např.fondán na věnečky kilo za 30,- kč,čokoládová poleva Carla kilo za 47,-kč ,sušený mlíko kilo za 61,-kč palec
hotový dort

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 6:12 pm    Předmět: Citovat

Mě už taky napadlo,že bych to dochutila mandlovým aroma. Potahovat budu zítra tak pak napíšu jak se s tím pracuje.
Ceník pošlu. Smile
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: čt říjen 02, 2008 11:15 pm    Předmět: Citovat

z icingu jsem už dělala , je z toho ten svatební dort (srdce) včetně kytiček , jdou z toho i orchidey takže je dost pružná , kytičky určo přivezu mám jich tu krabici nadělanou
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 8:48 am    Předmět: Citovat

Dori já jsem včera jen tak v rychlosti zkoušela růžičku a nějak mě to nešlo hmota byla dost měká a nešla rozválet do tenka jednotlivý lístečky se mi ohýbaly a deformovaly. Tak asi chce trochu zahustit že ? ale čím cukrem nebo škrobem? Ještě jsem zkoušela takové malé kytí ale hmotu jsem před tím trochu zahustila cukrem a neválela tak na tenko a ty šly pěkně. Dneska budu poptahovat tak jsem zvědavá ale vypadá to,že to půjde dobře.
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 9:15 am    Předmět: Citovat

světluš musíš to nechat kapku zavadnout , pak to půjde
Esko
forma v troubě

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 3:10 pm    Předmět: Citovat

Světluško, Dori má pravdu, musíš nechat zavadnou, ono se to totiž chová úplně jinak než marcipán, ten naopak když necháš zavadnou, tak okorá a láme se. Tyto hmoty zase čím víc zpracováváš, tím více řídnou a pak nedrží tvar.
White icing je podobný jako K2, ale lépe se s ním pracuje a já s ním potáhla úplně bez problémů to svatební auto - dávala jsem obrázek na living.
Dokonce jsem z toho dělala blatníky a držely super. Byly vykrojené a zavadlé asi 15 min. Chce to prostě zkoušet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 6:33 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska potahovala a musím říct super,moc dobře se mi s tím dělalo a jak je ten dortík krásně bílej a ta fialová jak je krásně fialová... Smile
Ceníky pošlu.
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:07 pm    Předmět: Citovat

Světluško musím ti ještě jednou za Icing poděkovat i tady...budu děkovat na fšech frontách, všude kde budu chodit, budu chválit...jsem z něj absolutně unešená...s těmi tučňáčky včera byla radost pracovat klanim se klanim se potlesk potlesk ..ještě jsem zvědavá na potahování, ale myslím to bude radost
světluškaaš
hotový dort

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 10:30 pm    Předmět: Citovat

Já to vyvaluju taky na silikonovém válu a sypu jen ze shora trošku moučkovým cukrem aby se nelepil váleček. A myslím,že by to podsypávat i škrobem.

Jinak děvčata ve čtvrtek budu objednávat a budu mít volná jěště asi 3 kila taky jestli někdo chcete napište mi mailíka.(Sněhulko Tebe už jsem si poznamenala)
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 7:45 am    Předmět: Citovat

Děvčata,čím lepíte na icing kytky,volány ap.? premyslim
Věrka D.
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 8:56 am    Předmět: Citovat

Ahoj děvčata, včera se mi podařilo zaregistrovat a hned chci taky trochu přispět Very Happy

Icing lepím při práci vodou, zavadlé kytičky na potažený dort potom krémem Wink

Rozvaluji na pracovní desce,kterou trochu potřu ztuženým tukem a průběžně otáčím. Jde to dobře, i velké placky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JančaK
rozsypaná mouka

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 4:56 pm    Předmět: Citovat

Ahojky. Jsem tu úplně čerstvá, ale čtu vás již asi 3 týdny. Hrozně se mi líbí co tvoříte a co probíráte. A mám dotaz. Začátecnický. Chtěla bych zkusit potáhnout dort Icingem, a zajímalo by mě, kolik ho na potažení jednoho kulatého dortu ( průměr 26 cm) a výška asi 10 cm budu potřebovat? Absolutně nemám pojem. Moc děkuji za odpověď.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku
1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: