Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

BARVY - zkušenosti, otázky a odpovědi H

Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dorianna
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 12:29 pm    Předmět: Citovat

no pokud to chceš aby to bylo hodně stříbrný , tak jo , použila jsem ji i na tu motorku , kde by mi prášková nestačila , ta udělá jen poprašek , jinak na spotřebě je to hodně znát tohle jen natřeš , ale počítejte že to dlouho schne a furt je to takový lepkavý
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 12:43 pm    Předmět: Citovat

Maci, zlatou jsem použila tady
http://babu.rajce.idnes.cz/dorty/#bonboniera_gerbery_013.jpg

schne to velice dobře a rychle!!!!!!
mám ale jednu zkušenost - barva v kelímečku také rychle vysychá když se s ní pracuje a je otevřený...na znovu naředění jsem si koupila ředidlo na práškové barvy a jde to s ním dobře

Naposledy upravil Milu dne so březen 28, 2009 12:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 12:43 pm    Předmět: Citovat

dori, děkuji za rychlou odpověď Wink tak do toho jdu, alespoň na zkoušku Smile ale s tím ředidlem, to je fakt docela zvláštní, když je to jedlá barva vytlem

EDIT: Teprve teď čtu odpověď Milu - vkládaly jsme ve stejný okamžik, proto jsem si nevšimla, promiň. Děkuji za info. JJ, ředila bych určo alkoholem.

Naposledy upravil Macicek dne so březen 28, 2009 4:28 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dorianna
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 12:45 pm    Předmět: Citovat

MAcíčku jestli to vydržíš tak ji vezmu sebou na sraz , tak ochutnáš a uvidíš ))
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 12:47 pm    Předmět: Citovat

jsem už asi úplně blbá...já myslela, že je to dotaz na mě premyslim

to "ředidlo" je čistý alkohol...ta barva je taky tak cítit
janictva
forma v troubě

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 2:02 pm    Předmět: Citovat

Tak přidám svoji zkušenost s tou tekutou perleťovou stříbrnou...jsem si s ní nechtěně polila ruce a kuchyňskou linku a taky zem (prostě šikulka Very Happy ) a nejde to vydrhnout ani z jednoho...jsem si myslela, že je to nějaká výhra, ale já s ní teda moc spokojená nejsem...jak říká Milu...rychle schne a to i v tom kelímku! takže se zase vrátím k práškové ředěné alkoholem...sice toho vždycky nasypu moc, ale jak ten alkohol vyprchá, tak to nasypu zpátky do krabičky a použiju znovu...té tekuté mi přijde, že je snad i větší spotřeba...takže asi tak... Smile
sněhulík
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

šmankote tak ted už jsem hotová jelenice....Janictvo spotřebuješ té tekuté víc než práškové??? premyslim a navíc rychle zasychá...no holky radši zůstanu u své práškovky, zas tolikrát tu stříbrnou nepoužiju souhlas

P.S - holky, když budu chtít koupit bělobu (na oči a tak) je to ta běloba co se používá na bělení marcipánu??? http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html/barvy_potravinarske_jedle-barvy_gelove-belidlo_wilton zdá se mi to nějak kách premyslim

Naposledy upravil sněhulík dne so březen 28, 2009 7:48 pm, celkově upraveno 1 krát.
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 7:48 pm    Předmět: Citovat

jj, taky mám z toho hlavu v pejru. Doriana psala, že to úplně nezaschne, Milu a janictva pravý opak .... možná by stálo ještě upřesnit, na jakou hmotu jste to, holky, použily (Milu, je mi jasné - varna) Very Happy Wink

EDIT: no, pokud zasychá opravdu pěkně, tak bych brala. Mě právě čílí, když to zůstane jakoby mokré...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
janictva
forma v troubě

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 9:34 am    Předmět: Citovat

Já ji používala na tu hmotu od Zeelandie od Milu....no a taky na ruce a na podlahu a na kuchyň Laughing ještě teď ji nemůžu odrhnout z nehtů Evil or Very Mad
když používám tu práškovku, tak se krásně rozetře a je hezky hladká...ta tekutá mi zasychala už na štětci a když jsem ho chtěla použít znova asi za pět minut, tak byl tuhý jak veka...a jestě když jsem tu barvu znovu a znovu otevírala, tak asi při pátém natírání se mi začaly v té barvě dělat žmolky...takže říkám...moc spokojená s ní nejsem...a ještě k té spotřebě...když ta prášková vyschne, tak ji krásně vytřepu i z toho štětce a znovu používám, kdežto ta tekutá na tom štětci zatuhne a nejde moc vydrhnout
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 9:41 am    Předmět: Citovat

já jsem si dala kousek té už trochu tuhé barvy do víčka (od rumu) a kápla jsem ředidlo...barva se krásně rozmíchala. Ředidlem jsem zakápla i barvu v kelímku. I ztuhlá barva na štětci tím ředidlem povolila jak jsem to míchala.
janictva
forma v troubě

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 9:44 am    Předmět: Citovat

Milu, prosím tě a jaké to ředidlo máš?
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 9:46 am    Předmět: Citovat

tady koukni
http://www.cukrar-shop.wbs.cz/Prachove_metalove_odstiny.html
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 9:55 am    Předmět: Citovat

jj, to mám taky, používám na ředění pudrových barev Smile

janictvo, tak máš pozlacené (postříbřené) ruce, že? vytlem
Evahav
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

Holky, prosím, mám akutní problémek - mám dvě červené gelovky od wiltonu (red red, chrismas red), ale ani s jednou se mi nedaří udělat pořádnou rudou červenou barvu. Mám tam k tomu ještě přidat nějakou barvu. Děkuji za rychlou odpověď. Eva
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

Evahav - neporadím...já na berušky používám RED RED a barva je z toho moc pěkná...ale možná to bude tím, že já dělám s varnou a ta se barví výborně...i černá je černá i bez kakaa....asi budeš muset přidávat barvu dokud to nebude ono
Miruš
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: po duben 06, 2009 11:37 pm    Předmět: Citovat

Evahav, napíš čo sa pokúšaš zafarbiť ,podľa toho poradíme čo s tým
Evahav
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2009 11:47 am    Předmět: Citovat

Nefunguje mi upozornění na nový příspěvek, takže píšu až teď (včera jsem teda udělala jen černé růžičky a ty červené snad dnes večer).

Pokouším se obarvit marcipán... Tak nevíte co s tím, aby to bylo pěkně rudé? I když tam dávám hodně barvy, tak se to moc nemění. Myslím, že by to chtělo něco přimíchat, ale nevím, jakou barvu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
arja8
těsto v míse

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 5:16 pm    Předmět: rada Citovat

Holky pomoc. koupila jsem si od Malátků pudrovou barvu. Teď bych s ní potřebovala dělat. Ale nemám to ředidlo. Mám tělovou barvu a budu s ní dělat dekolt a nevím jak na to. Asi jsem se mylně domnívala, že to zapracuji do varny jako klasickou potravinovou s kapkou vody. Co teď jak na to . Prosím poraďte. Díky Arja8
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
arja8
těsto v míse

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2009 9:49 pm    Předmět: rada Citovat

Děkuji Listopadko. No já jsem teď dělala zatím jen s obyčejnými z drogerie. A ty jsem normálně zapracovala s kapkou vody do varny. S těmi pudrovými budu dělat zítra poprve. No tak čirý alkohol doma nemáme, tady to nikdo nepije, ale rum do pečení mám v zásobě. Takže říkáš, že to musím natírat. Tak to jsem nevěděla.Tak zítra budu asi na mrtvici. No to jsem zvědavá. Takže ještě jednou moc děkuji za radu. Arja8
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
oldriska
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: pá červen 12, 2009 9:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj devčata chtela jsem se zeptat jak obarvit marcipan na šedou barvu, ja dala černou do bilého ,arcipanu a byl nakonec fialovy, bylo moc černé ,nevim kde byla chyba diky predem shock
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  
1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: