Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení Diskuzní fórum o dortech a pečení
Zdobení, pečení, rady, nápady, inspirace

ČlánkyČlánky  FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

postupy - MÍČ FOTBAL, MÍČ KOŠÍK., OPICE

Jdi na stránku
1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Esko
forma v troubě

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 8:22 pm    Předmět: postupy - MÍČ FOTBAL, MÍČ KOŠÍK., OPICE Citovat

Jestli vám to pomůže, snažila jsem se nafotit krok za krokem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Esko
forma v troubě

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

Pečeno v misce průměr 12 cm, výška 6 cm. Celkem 2 korpusy ze 3 vajec -trochu těsta zbylo, ale ze 2 vajec by bylo málo.
postup uložen tady :
http://seva.rajce.idnes.cz/Mic-postup/

Naposledy upravil Esko dne pá červen 05, 2009 10:05 am, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Macicek
Site Admin

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 9:16 pm    Předmět: Citovat

Esko, teda klobouk dolů! Výborný názorný postup!!!! Jednička z hvězdičkou palec klanim se
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2008 10:01 pm    Předmět: Citovat

a já ještě jednu hvězdičku přidávám za to, jak se Ti podařilo vložit obrázky palec
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Esko
forma v troubě

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 1:24 am    Předmět: Citovat

Milu díky za pochvalu, ale teď vložit obrázky je už
i pro mne brnkačka a to díky vám.
Monika
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 5:49 pm    Předmět: Citovat

Postup je super, len by som chcela poprosiť rozmery päťuholníka a šesťuholníka. Ako si treba ich veľkosti vypočitať podľa veľkosti lopty??????
Ďakujem . Monika
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Esko
forma v troubě

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 7:59 pm    Předmět: Citovat

Moni já ti můžu poslat jen toto co jsme s manželem zkoušeli na PC - rozměr strany je 2,5 cm a sedí to na míč z misky průměru 12 cm. Tato šablona je v reálu, když vystřihneš a na misku zkusíš, tak to sedí. Já než měla udělané ty vykrajovátka, tak jsem to vyřezávala ručně podle tohoto. Nijak jsme to nepočítali-tedy to neumím - rozvinutý tvar koule-určitě na to existuje vzorec. Snad jsem to napsala srozumitelně.Šablonu mám uloženu ve wordu, musím zjistit, jak to sem hodit. Pokud to nepůjde, dám to na living.

Tady ke stažení
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 12:58 am    Předmět: Citovat

šablony na kopací míč...autorka si nepřeje být uvedena...já to nejsem

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: ne říjen 26, 2008 10:02 pm    Předmět: Citovat

postup na opici od koaly najdete tady
http://koala1.rajce.idnes.cz/postup/
Rendolina
prázdné břicho

PříspěvekZaslal: út leden 20, 2009 7:20 pm    Předmět: Citovat

Monika napsal:
Postup je super, len by som chcela poprosiť rozmery päťuholníka a šesťuholníka. Ako si treba ich veľkosti vypočitať podľa veľkosti lopty??????
Ďakujem . Monika

vzorec je a(hrana)=0,20828*d .....d=průměr míče, a=hrana 5a6úhelníku
Renča
forma v troubě

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

tak nevim,chtěla jsem okouknout ty fotky na ten míč,ale nejde mi to otevřít.Když na nějakou kliknu,tak se mi tam objeví nějací samurajové. Crying or Very sad Tak jsem asi kopyto.I tady na to psaní,vůbec nevim jestli to píšu do správný kolonky.Holky já sem hrozný tele,kdyžtak mi prosím poradte.Hlavně sem chodím očumovat už dlouho,ale píšu poprvé.Moc díky Renča
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 7:38 pm    Předmět: Citovat

Renčo, nejsi žádné kopyto...Esko asi ty obrázky odstranila z netu kde byly umístěné...já to zjistím....a píšeš správně...ničeho se neboj, když něco nebude jak má být, tak to spravíme Wink ...jen se pěkně zapoj do života fóra a jen neočumuj Very Happy
A-terka
našlehaný krém

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 7:45 pm    Předmět: Citovat

Renčo - na všechno přijdeš, neboj, tady je skvělá parta. Zkus se nám představit v " Pokecu".
Renča
forma v troubě

PříspěvekZaslal: pá květen 15, 2009 8:42 pm    Předmět: Citovat

Milu napsal:
Renčo, nejsi žádné kopyto...Esko asi ty obrázky odstranila z netu kde byly umístěné...já to zjistím....a píšeš správně...ničeho se neboj, když něco nebude jak má být, tak to spravíme Wink ...jen se pěkně zapoj do života fóra a jen neočumuj Very Happy
Tak dík,už tam brousím Very Happy
Renča
forma v troubě

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 12:29 pm    Předmět: Citovat

[Děvčátka,nemáte někdo rozměry na 5-ti a 6-ti úhelníky na tu formu od TV Produkts?Nevím jak to mám vypočítat,počty nejsou zrovna moje oblíbené Embarassed
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 12:38 pm    Předmět: Citovat

Renčo, a jaký je průměr té formy?
Renča
forma v troubě

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 1:12 pm    Předmět: Citovat

[Milu,ta menší má tak 14cm a ta větší 20cm.Ono je to každý asi o milimetr větší.Ale to snad už by nevadilo.To pak na to ty úhelníky sedí,když se to promaže krémem?Nemám s tím vůbec zkušenost.A možná ho budu muset dělat,minulý týden jsem ho měla dělat,ale musela jsem ho odříct z časových důvodů.Paní si ho chtěla objednat den předem.
skaja
nadýchaný korpus

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 2:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Renčo,
mám stejnou formu- na 20cm mají strany 4cm
a na tu 14cm- 2,8cm
Milu
Moderátor

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 3:40 pm    Předmět: Citovat

bezva, skaja už poradila...já jsem odvážela dort...skajo díky
Renča
forma v troubě

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2009 8:41 pm    Předmět: Citovat

[Skajo,moc děkuji Laughing ,jsi zlatíčko a Milu,tobě taky moc díky.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Diskuzní fórum o dortech a pečení -> Rady a nápady Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku
1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přidat toto téma do oblíbených.

Přejdi na: